Jak zvýšit odolnost dřevěných konstrukcí před ohněm?

Dřevo patří mezi materiály, které nejvíce podléhají ohni. Pokud má budova či stavba dřevěnou konstrukci, je dobré maximalizovat odolnost dřeva vůči ohni. V těchto případech je vhodné použít speciální protipožární nátěr, který dokáže zmírnit účinky ohně na dřevo a významně tak prodloužit bezpečnou dobu, která je nutná pro případné evakuování osob.

Pro tyto účely používáme protipožární nátěr na dřevo PROMADUR, který při požáru vytváří na dřevěném povrchu pěnu. Tato pěna účinně uzavírá a chrání dřevěný podklad před plameny. Protipožární nátěr PROMADUR tak dokáže velmi zásadně eliminovat škody vzniklé při požáru.

Protipožární nátěr na dřevo PROMADUR

Protipožární nátěr na dřevo PROMADUR snižuje index šíření plamene po povrchu na Is = 0,0 mm/min. Tento nátěr je vhodný pro použití tehdy, pokud je požadováno zařazení dřeva do třídy stavebních materiálů B a kdy je třeba počítat se zvýšeným nebezpečím požáru. Protipožární nátěr na dřevo PROMADUR je ideální pro veřejné budovy, průmyslové stavby, shromažďovací prostory, divadla, školy, nemocnice apod.

Máte zájem o natření dřevěné konstrukce protipožárním nátěrem? Kontaktujte naši firmu, která má s aplikací protipožárních nátěrů bohaté zkušenosti. Těšíme se na Vás!

Používáme pouze ty nejkvalitnější materiály

                    Rockwool    Isover    Promat Hilti 


 Zobrazit_produkty 

Kde nás najdete