Revizní dvířka STURA

Revizní dvířka TUR se rozdělují na dvě základní tipy:

Ocelová dvířka s požární odolností

Protipožární dvířka plní také ochrannou funkci. Při požárech bytových domů je totiž častým jevem rozšíření ohně prostřednictvím bytových stoupaček. A právě šíření požáru do bytu významně omezí montáž protipožárních dvířek. Prodej protipožárních dvířek Klimont Global vyniká garancí vysoké protipožární odolnosti až EI45 a požární bezpečnosti až EW90 (dle typu revizních dvířek).

Ocelová dvířka bez požární odolnosti

Úkolem revizních dvířek je zabezpečit snadný přístup k uzávěrům a měřícím zařízením rozvodů inženýrských sítí, ke klíčovým kanalizačním částem a dalším technickým rozvodům nemovitostí.

Vedle snadného přístupu naše revizní dvířka naplňují také estetickou stránku a svou instalací nenaruší vzhled místnosti. Revizní dvířka totiž musí nejen zakrýt revizní otvor, zamezit vniknutí požáru do místnosti ale také dobře vypadat. Aby dvířka ladila s celou místností, na přání nabízíme jejich povrchovou úpravu práškovým lakováním v barevných odstínech RAL nebo v provedení nerez. Prodej revizních dvířek si proto můžete přizpůsobit podle svých představ.

Veškerá dvířka jsou vyráběna za zakázku, tudíž nelze od uhrazené objednávky odstoupit.

Ocelová dvířka bez požární odolnosti - STURA

Protipožární dvířka TUR jednokřídlá i dvoukřídlá. Ocelová dvířka bez požární odolnosti - STURA 

Dvířka jsme schopni vyrobit v jakýchkoliv rozměrech.

Úkolem revizních dvířek je zabezpečit snadný přístup k uzávěrům a měřícím zařízením rozvodů inženýrských sítí, ke klíčovým kanalizačním částem a dalším technickým rozvodům nemovitostí. Vedle snadného přístupu naše revizní dvířka naplňují také estetickou stránku a svou instalací nenaruší vzhled místnosti. Revizní dvířka totiž musí nejen zakrýt revizní otvor, zamezit vniknutí požáru do místnosti ale také dobře vypadat. Aby dvířka ladila s celou místností, na přání nabízíme jejich povrchovou úpravu práškovým lakováním v barevných odstínech RAL nebo v provedení nerez. Prodej revizních dvířek si proto můžete přizpůsobit podle svých představ.

Ocelová dvířka s protipožární odolností - STURA

Protipožární dvířka STURA jednokřídlá i dvoukřídlá. Ocelová dvířka protipožární - STURA 

Dvířka jsme schopni vyrobit v jakýchkoliv rozměrech.

Prodej protipožárních dvířek plní také ochrannou funkcí.

Při požárech bytových domů je totiž častým jevem rozšíření ohně prostřednictvím bytových stoupaček. A právě šíření požáru do bytu významně omezí montáž protipožárních dvířek. Prodej protipožárních dvířek Klimont Global vyniká garancí vysoké protipožární odolnosti až EI45 a požární bezpečnosti až EW90 (dle typu revizních dvířek).

Kam se dvířka instalují?

Revizní dvířka jsou vhodná k instalaci do jakýchkoliv revizních otvorů bytových stoupaček, vodovodních i kanalizačních šachet a přístupům k elektroměrům, plynoměrům a dalším technickým součástem nemovitostí. Dvířka mohou být umístěna ve stěnách, na chodbách, v komorách, na toaletách i ve stropních podhledech. Montáž protipožárních dvířek doporučujeme především do stoupaček bytů i do rozvoden elektrického napětí. V případě poptávky nestandardních rozměrů provádíme výrobu protipožárních dvířek na míru.


Používáme pouze ty nejkvalitnější materiály

                    Rockwool    Isover    Promat Hilti 


 Zobrazit_produkty 

Kde nás najdete