Mob: +420 777 824 714

Protipožární dvířka ocelová - TUR


Protipožární dvířka zamezují šíření ohně i kouře z revizních otvorů směrem do bytu nebo komerčních prostorů. V naší nabídce naleznete prodej revizních dvířek do zdi, příček a šachtových stěn. Protipožární revizní dvířka TUR15 až TUR45 disponují pevným ocelovým rámem, do kterého je prostřednictvým skrytých pantů vsazeno víko. Plechová dvířka TUR jsou primárně určena k instalaci do zděných konstrukcí stěn.

Vysoká protipožární odolnost

Při výběru protipožárních dvířek je důležitým faktorem jejich požární odolnost a bezpečnost. Protipožární celoplechová dvířka disponují požární odolností až EI45 a požární bezpečností EW90. Prodávána revizní dvířka do stěn jsou zároveň i kouřotěsná.

Jsme schopni vyrobit revizní dvířka v jakýchkoliv rozměrech. Pro více informací nás neváhejte kontaktovat.

Seznam produktů:

Ocelová dvířka protipožární - TUR

Protipožární dvířka TUR jednokřídlá i dvoukřídlá.
Dvířka jsme schopni vyrobit v jakýchkoliv rozměrech.Protipožární dvířka zamezují šíření ohně i kouře z revizních otvorů směrem do bytu nebo komerčních prostorů. V naší nabídce naleznete prodej revizních dvířek do zdi, příček a šachtových stěn. Protipožární revizní dvířka TUR15 až TUR45 disponují pevným ocelovým rámem, do kterého je prostřednictvým skrytých pantů vsazeno víko. Plechová dvířka TUR jsou primárně určena k instalaci do zděných konstrukcí stěn.

Detail výrobku

Cena na dotaz