Mob: +420 777 824 714

Ocelová dvířka bez požární odolnosti - TUR, dvoukřídlá

Cena na dotaz

Dvířka jsme schopni vyrobit v jakýchkoliv rozměrech.


Plechová nepožární dvířka slouží k zakrytí revizních otvorů vodovodních a kanalizačních šachet, rozvodů elektřiny a k dalším technickým místům, která vyžadují rychlý a snadný přístup. Tyto plechová revizní dvířka s označením TUR a 2TUR jsou určena primárně k instalaci do zděných stěn, ale použití je možné i v sádrokartonových stěnách apod.


RÁM DVÍŘEK
Rám dvířek je svařenec z ocelových profilů tvaru Z. Jednotlivé díly jsou vyrobeny a ohýbány z plechu o tl.1.5mm.


KŘÍDLO DVÍŘEK
Křídla dvířek jsou vyrobena z ocelového plechu o tl.1.0mm. Dvířka se skládají z aktivního a pasivního křídla (klapačka). Křídla jsou usazena v rámu pomocí skrytých pantů (čepů). Jednoduchá demontáž umožňuje křídla z rámu vyjmout bez použítí dalších nástrojů.


UZAVÍRÁNÍ


Uzavírání dvířek je standardně řešeno rozvorovým zámkem na čtyřhranný klíček. Pro omezený přístup a zvýšenou bezpečnost nabízíme také revizní dvířka se s rozvorovým zámkem na FAB.  • zámek rozvorový na čtyřhranný klíček (5x5mm) - standard

  • zámek rozvorový, cylindrický vložkový FAB

  • zámek cylindrický vložkový FAB + rozvory na pasivním křídle


POVRCHOVÁ ÚPRAVA


Základním barevným odstínem revizních dvířek je bílá barva v lesklém provedení s hladkou strukturou. Na přání lze revizní dvířka práškově nalakovat v barevných odstínech RAL.

Ocelová dvířka bez požární odolnosti - TUR, dvoukřídlá


Máte zájem o tento produkt?

Napište nám prostřednictvím kontaktního formuláře:

Odesláním souhlasíte s: Podmínky ochrany osobních údajů