Mob: +420 777 824 714

Protipožární dvířka ocelová - STURA


Společnost Klimont Global je českým výrobcem a prodejcem revizních dvířek. Specializuje se na výrobu protipožárních a nepožárních jednokřídlých i dvoukřídlých revizních dvířek. V nabídce naleznete ocelová dvířka běžných rozměrů i revizní dvířka na míru. Uzavírání veškerých dvířek lze zvolit prostřednictvím zámků nebo formou dotekového mechanismu.


Praktická revizní dvířka, která nenaruší vzhled místnosti


Úkolem revizních dvířek je zabezpečit snadný přístup k uzávěrům a měřícím zařízením rozvodů inženýrských sítí, ke klíčovým kanalizačním částem a dalším technickým rozvodům nemovitostí.

Vedle snadného přístupu naše revizní dvířka naplňují také estetickou stránku a svou instalací nenaruší vzhled místnosti. Revizní dvířka totiž musí nejen zakrýt revizní otvor, zamezit vniknutí požáru do místnosti ale také dobře vypadat. Aby dvířka ladila s celou místností, na přání nabízíme jejich povrchovou úpravu práškovým lakováním v barevných odstínech RAL nebo v provedení nerez. Prodej revizních dvířek si proto můžete přizpůsobit podle svých představ.


Protipožární revizní dvířka


Protipožární dvířka plní také ochrannou funkci. Při požárech bytových domů je totiž častým jevem rozšíření ohně prostřednictvím bytových stoupaček. A právě šíření požáru do bytu významně omezí montáž protipožárních dvířek. Prodej protipožárních dvířek Klimont Global vyniká garancí vysoké protipožární odolnosti až EI45 a požární bezpečnosti až EW90 (dle typu revizních dvířek).


Kam se protipožární dvířka instalují?


Revizní dvířka jsou vhodná k instalaci do jakýchkoliv revizních otvorů bytových stoupaček, vodovodních i kanalizačních šachet a přístupům k elektroměrům, plynoměrům a dalším technickým součástem nemovitostí. Dvířka mohou být umístěna ve stěnách, na chodbách, v komorách, na toaletách i ve stropních podhledech. Montáž protipožárních dvířek doporučujeme především do stoupaček bytů i do rozvoden elektrického napětí. V případě poptávky nestandardních rozměrů provádíme výrobu protipožárních dvířek na míru.


Výroba dvířek na míru


Atypické velikosti revizních otvorů nejsou důvodem ke starostem. Součástí naší nabídky je výroba protipožárních i nepožárních dvířek na míru.

Seznam produktů:

Ocelová dvířka protipožární - STURA

Protipožární dvířka STURA jednokřídlá i dvoukřídlá.
Dvířka jsme schopni vyrobit v jakýchkoliv rozměrech.
Prodej protipožárních dvířek plní také ochrannou funkcí. Při požárech bytových domů je totiž častým jevem rozšíření ohně prostřednictvím bytových stoupaček. A právě šíření požáru do bytu významně omezí montáž protipožárních dvířek. Prodej protipožárních dvířek Klimont Global vyniká garancí vysoké protipožární odolnosti až EI45 a požární bezpečnosti až EW90 (dle typu revizních dvířek).
Detail výrobku

Cena na dotaz