Mob: +420 777 824 714

Ocelová dvířka bez požární odolnosti - STURA


Společnost Klimont Global je českým výrobcem a prodejcem revizních dvířek. Specializuje se na výrobu protipožárních a nepožárních jednokřídlých i dvoukřídlých revizních dvířek. V nabídce naleznete ocelová dvířka běžných rozměrů i revizní dvířka na míru. Uzavírání veškerých dvířek lze zvolit prostřednictvím zámků nebo formou dotekového mechanismu.

Praktická revizní dvířka, která nenaruší vzhled místnosti


Úkolem revizních dvířek je zabezpečit snadný přístup k uzávěrům a měřícím zařízením rozvodů inženýrských sítí, ke klíčovým kanalizačním částem a dalším technickým rozvodům nemovitostí.

Vedle snadného přístupu naše revizní dvířka naplňují také estetickou stránku a svou instalací nenaruší vzhled místnosti. Revizní dvířka totiž musí nejen zakrýt revizní otvor, zamezit vniknutí požáru do místnosti ale také dobře vypadat. Aby dvířka ladila s celou místností, na přání nabízíme jejich povrchovou úpravu práškovým lakováním v barevných odstínech RAL nebo v provedení nerez. Prodej revizních dvířek si proto můžete přizpůsobit podle svých představ.


Výroba revizních dvířek na míru


Atypické velikosti revizních otvorů nejsou důvodem ke starostem. Součástí naší nabídky je výroba protipožárních i nepožárních dvířek na míru.

Seznam produktů:

Ocelová dvířka bez požární odolnosti - STURA

Protipožární dvířka TUR jednokřídlá i dvoukřídlá.
Dvířka jsme schopni vyrobit v jakýchkoliv rozměrech.Praktická revizní dvířka, která nenaruší vzhled místnosti. Úkolem revizních dvířek je zabezpečit snadný přístup k uzávěrům a měřícím zařízením rozvodů inženýrských sítí, ke klíčovým kanalizačním částem a dalším technickým rozvodům nemovitostí.

 

Detail výrobku

Cena na dotaz