Mob: +420 777 824 714

Revizní dvířka STURA


Revizní dvířka STURA se rozdělují na dvě základní tipy:


Protipožární dvířka ocelová


Protipožární dvířka plní také ochrannou funkci. Při požárech bytových domů je totiž častým jevem rozšíření ohně prostřednictvím bytových stoupaček. A právě šíření požáru do bytu významně omezí montáž protipožárních dvířek. Prodej protipožárních dvířek Klimont Global vyniká garancí vysoké protipožární odolnosti až EI45 a požární bezpečnosti až EW90 (dle typu revizních dvířek).

Ocelová dvířka bez požární odolnosti


Úkolem revizních dvířek je zabezpečit snadný přístup k uzávěrům a měřícím zařízením rozvodů inženýrských sítí, ke klíčovým kanalizačním částem a dalším technickým rozvodům nemovitostí.

Vedle snadného přístupu naše revizní dvířka naplňují také estetickou stránku a svou instalací nenaruší vzhled místnosti. Revizní dvířka totiž musí nejen zakrýt revizní otvor, zamezit vniknutí požáru do místnosti ale také dobře vypadat. Aby dvířka ladila s celou místností, na přání nabízíme jejich povrchovou úpravu práškovým lakováním v barevných odstínech RAL nebo v provedení nerez. Prodej revizních dvířek si proto můžete přizpůsobit podle svých představ.

Jsme schopni vyrobit revizní dvířka v jakýchkoliv rozměrech. Pro více informací nás neváhejte kontaktovat.

Seznam produktů:

Ocelová dvířka bez požární odolnosti - STURA

Protipožární dvířka TUR jednokřídlá i dvoukřídlá.
Dvířka jsme schopni vyrobit v jakýchkoliv rozměrech.Praktická revizní dvířka, která nenaruší vzhled místnosti. Úkolem revizních dvířek je zabezpečit snadný přístup k uzávěrům a měřícím zařízením rozvodů inženýrských sítí, ke klíčovým kanalizačním částem a dalším technickým rozvodům nemovitostí.

 

Detail výrobku

Cena na dotaz

Ocelová dvířka protipožární - STURA

Protipožární dvířka STURA jednokřídlá i dvoukřídlá.
Dvířka jsme schopni vyrobit v jakýchkoliv rozměrech.
Prodej protipožárních dvířek plní také ochrannou funkcí. Při požárech bytových domů je totiž častým jevem rozšíření ohně prostřednictvím bytových stoupaček. A právě šíření požáru do bytu významně omezí montáž protipožárních dvířek. Prodej protipožárních dvířek Klimont Global vyniká garancí vysoké protipožární odolnosti až EI45 a požární bezpečnosti až EW90 (dle typu revizních dvířek).
Detail výrobku

Cena na dotaz