Mob: +420 777 824 714

Protipožární dvířka - hliníková


a = Šachta (otevíraní z pece / strana bez závěsů)
b = Místnost (otevíraní do pece / strana se závěsy)

Protipožární dvířka - hliníková

‌Jde-li o požární uzávěry EI osazené v konstrukcích DP1, vztahuje se na celou sestavu kritérium izolace I2. V ostatních případech (DP2, DP3) je pro celou sestavu požárního uzávěru EI kritérium izolace I1.)

Jsme schopni vyrobit revizní dvířka v jakýchkoliv rozměrech. Pro více informací nás neváhejte kontaktovat.

Seznam produktů:

Protipožární dvířka hliníková - stropní - FS

Dvířka jsme schopni vyrobit v jakýchkoliv rozměrech.Dvířka jsou vyráběná z hliníkových profilů, které jsou svařovány do venkovního a vnitřního rámu. Kompletní sestava je spojena pomocí pevného pantu a umožňuje tak otevírání křídla dvířek v případě potřeby.


Detail výrobku

Cena na dotaz

Protipožární dvířka hliníková - do zdiva - RFS

Dvířka jsme schopni vyrobit v jakýchkoliv rozměrech.
Dvířka jsou vyráběná z hliníkových profilů, které jsou svařovány do venkovního a vnitřního rámu. Kompletní sestava je spojena pomocí pevného pantu a umožňuje tak otevírání křídla dvířek v případě potřeby. Dvířka jsou vyráběná z hliníkových profi lů, které jsou svařovány do venkovního a vnitřního rámu. Kompletní sestava je spojena pomocí pevného pantu a umožňuje tak otevírání křídla dvířek v případě potřeby.

Detail výrobku

Cena na dotaz

Protipožární dvířka hliníková - do stěny SDK - RFS

Dvířka jsme schopni vyrobit v jakýchkoliv rozměrech.
Dvířka jsou vyráběná z hliníkových profilů, které jsou svařovány do venkovního a vnitřního rámu. Kompletní sestava je spojena pomocí pevného pantu a umožňuje tak otevírání křídla dvířek v případě potřeby. Dvířka jsou vyráběná z hliníkových profi lů, které jsou svařovány do venkovního a vnitřního rámu. Kompletní sestava je spojena pomocí pevného pantu a umožňuje tak otevírání křídla dvířek v případě potřeby. 

Detail výrobku

Cena na dotaz