Mob: +420 777 824 714

Hliníková dvířka bez požární odolnosti


Jsou vyráběná z hliníkových profilů, které jsou svařovány do venkovního a vnitřního rámu. Kompletní sestava je spojena pomocí pevného pantu a umožňuje tak otevírání křídla dvířek v případě potřeby. Tyto dvířka nabízí výrobu s bílou, zelenou, nebo červenou deskou, upevněnou do vnitřního rámu pomocí vysokopevnostního lepidla, což zaručuje rychlou a nenáročnou povrchovou úpravu, dle typu a velikosti jsou desky upevněny do rámu pomoci samovrtných šroubů.

Jsme schopni vyrobit revizní dvířka v jakýchkoliv rozměrech. Pro více informací nás neváhejte kontaktovat.

Seznam produktů:

Hliníková dvířka bez požární odolnosti - klasická dvířka - RDS

Dvířka jsme schopni vyrobit v jakýchkoliv rozměrech.

Dvířka jsou vyráběná z hliníkových profilů, které jsou svařovány do venkovního a vnitřního rámu. Kompletní sestava je spojena pomocí pevného pantu a umožňuje tak otevírání křídla dvířek v případě potřeby.

Detail výrobku

Cena na dotaz

Hliníková dvířka bez požární odolnosti - vzduchotěsná dvířka - RDST

Dvířka jsme schopni vyrobit v jakýchkoliv rozměrech.

Dvířka jsou vyráběná ze speciálních hliníkových profilů, které jsou svařovány do venkovního a vnitřního rámu. Kompletní sestava je spojena pomocí pevného pantu a umožňuje tak otevírání křídla dvířek v případě potřeby.

Detail výrobku

Cena na dotaz

Hliníková dvířka bez požární odolnosti - dvířka do zdiva - RDSZ

Dvířka jsme schopni vyrobit v jakýchkoliv rozměrech.Dvířka jsou vyráběná z hliníkových profilů, které jsou svařovány do venkovního a vnitřního rámu. Kompletní sestava je spojena pomocí pevného pantu a umožňuje tak otevírání křídla dvířek v případě potřeby.


Detail výrobku

Cena na dotaz

Hliníková dvířka bez požární odolnosti - dvířka do zdiva vzduchotěsná - RDSZT

Dvířka jsme schopni vyrobit v jakýchkoliv rozměrech.Dvířka jsou vyráběná ze speciálních hliníkových profilů, které jsou svařovány do venkovního a vnitřního rámu. Kompletní sestava je spojena pomocí pevného pantu a umožňuje tak otevírání křídla dvířek v případě potřeby.


Detail výrobku

Cena na dotaz