Protipožární nátěry ocelových konstrukcí

Charflame je jednosložkový protipožární nátěr ředitelný vodou

Popis výrobku:

CHARFLAME je jednosložkový protipožární nátěr ředitelný vodou. Neobsahuje alkyfenoletoxylatát (APEO), slouží k protipožárnímu zabezpečení ocelových konstrukcí. Cílem je to, aby se udržela stabilita a odolnost ocelové konstrukce až po uhašení nebo evakuaci objektu.

Technická schválení a certifikace:

Nátěr CHARFLAME byl testován ve státní laboratoři v souladu s normou EN 13 381-8 a BS476 částí 20-21, dále dle evropské technické normy ETA-15/0146.

Protipožární nátěr ocelových konstrukcí PROTHERM

Pokud hledáte opravdu efektivní řešení jak ochránit konstrukci budovy před požárem, potom vám můžeme doporučit vysoce spolehlivý protipožární nátěr PROTHERM, mezi jehož přednosti paří zejména to, že jej lze použít jak v interiéru, tak i v exteriéru.

Protipožární nátěr PROTHERM specificky zvyšuje odolnost prefabrikovaných ocelových konstrukčních dílců používaných ve veřejném nebo v průmyslovém sektoru.

Protipožární nátěry PROTHERM® STEEL a PROTHERM® jsou tvořené z polymerů vinylu se specifickými reaktivními látkami. Pokud dojde k požáru, vytvoří tyto látky speciální termoizolační pěnu. Protipožární nátěr AQUASTEEL je vodou ředitelný.

Při použití protipožárního nátěru PROTHERM AQUASTEEL není v interiéru nutný uzavírací nátěr. Aplikace vysokých tlouštěk na jeden nátěr je bezproblémová. Nátěr má také výborné lakařské vlastnosti a dlouhou životnost min 20 let.

 


Používáme pouze ty nejkvalitnější materiály

                    Rockwool    Isover    Promat Hilti 


 Zobrazit_produkty 

Kde nás najdete