Mob: +420 777 824 714

Masivní stropy


Vodorovné ochranné membrány a přímé obklady z požárně ochranných desek

Instalujeme vodorovné ochranné membrány a přímé obklady z požárně ochranných desek na stropy z ocelových nosníků, ocelobetonové a železobetonové konstrukce. Stropy z ocelových nosníků se zakrytím železobetonovými deskami nebo deskami z předpjatého betonu vytvářejí požárně dělící konstrukce. Pokud dojde k požáru, spolupůsobí vodorovné ochranné membrány se stropní konstrukcí. Takto je významně prodloužena doba nosnosti stropní konstrukce během požáru a také se zvyšují její tepelně izolační vlastnosti.


Vodorovné ochranné membrány z požárně ochranných desek Vodorovné ochranné membrány a přímé obklady z požárně ochranných desek

Lehké zavěšené vodorovné ochranné membrány z požárně ochranných desek PROMATECT® jsou spolehlivé a odzkoušené. Zaručují spolehlivou protipožární ochranu. Jejich tepelná ochrana, regulace vlhkosti a architektonického ztvárnění vychází z charakteru dané konstrukce a materiálových vlastností materiálů, které byly použity.


Požárně ochranné obklady masivních konstrukcí

Instalujeme také přímé obklady požárně ochrannými deskami PROMATECT®, které jsou odzkoušené a zajišťují požární odolnost u masivních železobetonových konstrukcí, předpjatých železobetonových konstrukcí i dutinových stropních konstrukcí. Protipožární ochranné desky jsou také vhodné pro svislé i pro vodorovné konstrukce. Jsou velice nenáročné na montáž a lze je použít ve všech typech prostředí.

Dokumenty ke stažení:
Materiály:

Kontaktní formulář:


Odesláním souhlasíte s: Podmínky ochrany osobních údajů


Působíme po celé Moravě:
Adamov, Blansko‎, Bojkovice‎, Brno‎, Brtnice‎, Brumov-Bylnice‎, Brušperk‎, Břeclav‎, Břidličná‎, Bučovice‎, Bystřice nad Pernštejnem, Bystřice pod Hostýnem, Bzenec‎, Dačice‎, Dolní Kounice, Dubňany‎, Frenštát pod Radhoštěm, Fryšták‎, Hanušovice‎, Hodonín‎, Holešov‎, Hranice, Hrotovice‎, Hrušovany nad Jevišovkou, Hulín‎, Hustopeče‎, Chropyně‎, Ivančice‎, Ivanovice na Hané, Jaroměřice nad Rokytnou, Jemnice‎, Jevíčko‎, Jevišovice‎, Karolinka‎, Kelč‎, Klobouky u Brna, Kojetín‎, Konice‎, Kopřivnice‎, Koryčany‎, Kostelec na Hané‎, Kroměříž‎, Kunovice‎, Kunštát‎, Kuřim‎, Kyjov‎, Lanžhot‎, Letovice‎, Lipník nad Bečvou‎, Litovel‎, Loštice‎, Luhačovice‎, Mikulov‎, Miroslav, Modřice‎, Mohelnice‎, Moravská Třebová, Moravské Budějovice, Moravský Beroun, Moravský Krumlov, Náměšť nad Oslavou, Napajedla‎, Němčice nad Hanou, Nové Město na Moravě, Nový Jičín, Olešnice, Otrokovice‎, Plumlov‎, Podivín‎, Pohořelice, Potštát‎, Přerov, Příbor, Rájec-Jestřebí, Rajhrad‎, Rosice, Rousínov‎, Rožnov pod Radhoštěm‎, Rýmařov‎, Slavičín‎, Slavkov u Brna, Slavonice‎, Slušovice‎, Staré Město, Strážnice, Šlapanice‎, Šternberk‎, Štíty‎, Šumperk‎, Telč‎, Tišnov, Tovačov, Třebíč, Třešť, Uherské Hradiště, Uherský Brod, Uherský Ostroh, Újezd u Brna, Uničov, Úsov, Valašské Klobouky, Valašské Meziříčí, Valtice, Velká Bíteš, Velká Bystřice, Velké Bílovice, Velké Meziříčí, Velké Opatovice, Velé Pavlovice, Veselí nad Moravou, Veverská Bítýška, Vizovice, Vracov, Vsetín, Vyškov, Zábřeh, Zbýšov, Zlín, Znojmo, Zubří, Ždánice, Židlochovice.