PROTIPOŽÁRNÍ IZOLACE

Protipožární izolace Promaspray F250Protipožární izolace Promaspray F250

PROMASPRAY F250 je velmi účinný trvalý nástřik, který efektivně zvyšuje požární odolnost ocelových konstrukcí, betonových konstrukcí nebotrapézových plechů. Jedná se o suchou omítkovou směs, která je průmyslově vyráběná a speciálně navržená pro nástřik konstrukcí ve vnitřním prostředí.
Trvanlivý nástřik se vyznačuje nízkou objemovou hmotností a vysokou požární odolností.
Velmi účinný je PROMASPRAY® F250 také jako tepelná izolace, zejména při spodní aplikaci na stropní konstrukci.

PROMADUR – protipožární nátěr na dřevo

PROMADUR – protipožární nátěr na dřevo

Speciální protipožární nátěr na dřevo PROMADUR účinně chrání dřevěné konstrukce před účinky ohně.
V případě požáru totiž tento nátěr vytváří na dřevě pěnu, která uzavírá a chrání podklad.
Pokud na dřevěný materiál použijete protipožární nátěr PROMADUR, budete si moci být jistí, že se velmi značně zminimalizují škody v případě požáru a také se prodlouží bezpečná doba pro evakuování osob.
Protipožární nátěr na dřevo PROMADUR zvyšuje požární odolnost dřevěných konstrukcí a snižuje index šíření plamene po povrchu na Is = 0,0 mm/min. (PROMADUR color – Is = 50,0 mm/min.).


Omítková směs PROMASPRAY® T

Omítková směs PROMASPRAY® T

Suchá omítková směs PROMASPRAY® T je vhodná jako tepelná, akustická a protipožární izolace stavebních konstrukcí.
PROMASPRAY® T lze použít jako nástřik v interiéru budov nebo v místech, kde je nástřik chráněn před přímým působením klimatických podmínek.
Aplikuje se na betonové a ocelobetonové konstrukce, železobetonové stropní desky, průvlaky, trámy a na stropní konstrukce z trapézového nebo samosvorného plechu a s betonovou výplní.


PROTHERM – protipožární nátěr

PROTHERM – protipožární nátěr

Pokud hledáte opravdu efektivní řešení jak ochránit konstrukci budovy před požárem, potom vám můžeme doporučit vysoce spolehlivý protipožární nátěr PROTHERM, mezi jehož přednosti paří zejména to, že jej lze použít jak v interiéru, tak i v exteriéru.
Protipožární nátěr PROTHERM specificky zvyšuje odolnost prefabrikovaných ocelových konstrukčních dílců používaných ve veřejném nebo v průmyslovém sektoru.