Mob: +420 777 824 714

Tamadex spol. s r.o.

Tamadex spol. s r.o.

Firma TAMADEX byla založea v roce 1990 jako fyzická společnost (konsorcium) zabývající se kovovýrobou, zejména pak lisařskými pracemi s kooperací pro české a zahraniční společnosti. Od roku 1994 je z dalších výrobních programů firmy i výroba kovových prvků do sádrokartonových konstrukcí. V roce 2000 vznikla společnost TAMADEX spol. s r.o., která navázala a činosti fyzické firmy TAMADEX.
www.tamadex.cz


Ivan Matějček s.r.o.byla založena v roce 2007, přičemž navázala na dlouholeté zkušenosti majitele firmy v oblasti požární bezpečnosti staveb.
www.ivanmatejcek.cz


CIUR a.s.

CIUR a.s. je firmou, která patří v oblasti výroby kvalitních celulózových vláken z recyklovaného papíru mezi evropskou a světovou špičku.
www.ciur.cz


Ing. Miroslav Chmela

Půjčovna nářadí Chmela vám nabízí pronájem různého stavebního nářadí. Můžete si zapůjčit bourací, sekací, vrtací či řezací techniku. Máme k disposici i agregáty, vibrační techniku i jiné stavební nářadí.
www.pujcovnachmela.cz


HASTECH SERVIS s.r.o.

Společnost Hastech Servis s.r.o., poskytuje komplexní servis prostředků požární ochrany – zahrnující zejména kontroly a opravy hasicích přístrojů.
www.hastech-servis.cz