Mob: +420 777 824 714

Foukaná izolace


Foukaná izolace Climatizer PlusCLIMATIZER PLUS – foukaná celulózová izolace

Climatizer Plus je foukaná celulózová izolace s vynikajícími izolačními vlastnostmi. Foukaná izolace Climatizer Plus zajistí pro váš dům dokonalou tepelnou izolaci a použít ji lze i v případě, že hledáte způsob jak ochránit váš dům před nadměrným hlukem zvenčí.

Foukaná izolace Climatizer Plus perfektně odolává vlhkosti, hlodavcům, hmyzu a ohni. Její skvělou vlastností je také to, že je ekologická a zdravotně nezávadná,

Investovat peníze do foukané izolace Climatizer Plus je také velmi výhodné. Tato investice se vám totiž brzy vrátí zpět, díky ušetřeným penězům za vytápění vašeho domu.

Foukaná izolace Climatizer Plus se používá pro zateplení všech částí konstrukce jako je podlaha, strop, půda, stěna nebo střecha. Doporučit ji lze do starých domů, novostaveb i dřevostaveb. Aplikace foukané izolace Climatizer Plus probíhá pomocí speciální hadice, která je vedená z auta přistaveného před domem. Celulózové vlákno perfektně vyplní veškeré detaily konstrukcí bez mezer a tepelných mostů. Tepelná vodivost foukané izolace Climatizer Plus je λ < 0,040. Nízký difůzní odpor.


Foukaná minerální izolace ClimastoneCLIMASTONE – foukaná minerální izolace, hydrofobizovaná vlna

Climastone je foukaná minerální izolace, která se skládá z rozvlákněné směsi hornin. Climastone patří díky svému širokému uplatnění mezi velice vyhledávané a oblíbené izolační materiály.

Foukaná minerální izolace Climastone má hydrofobizovaná vlákna, díky čemuž je perfektně vodoodpudivá. Pokud je foukaná izolace Climastone aplikována na vnější konstrukci, doporučuje se ji dostatečně chránit před vnějšími okolními vlivy.

Foukaná minerální izolace Climastone je vhodná zejména pro stavby s vyšším požárním rizikem. Lze jí tedy použít na konstrukce oddělující požární úseky, protipožární stěny, prostor s vysokým počtem shromažďovaných osob nebo na nouzové a únikové východy atd. Skvělé výsledky má také při použití jako akustická izolace. Třída reakce A1, součinitel tepelné vodivosti: λ = 0,036 – 0,041 W/m.K (dle objemové hmotnosti izolace) teplota tání minerálního vlákna: tt = 1000oC


Foukaná sklovláknitá izolace Supafil Loft 045Foukaná sklovláknitá izolace Supafil Loft 045

Foukaná sklovláknitá izolace SUPAFIL LOFT 045 se skládá z čistého recyklovaného skla bez pojiva a chemikálií. Mezi přednosti této izolace patří zejména to, že je ekologická, zdravotně nezávadná, nesesedá, je nenasákává a výborně odolává ohni.

Foukaná izolace SUPAFIL LOFT 045 má panensky bílou barvu a je jemná na dotek. Své uplatnění nachází např.pokud je potřeba zateplit prostor mezi trámy na půdě nebo pro vyplnění vzduchové mezery ve střeše. SUPAFIL LOFT 045 se skvěle hodí pro nízkoenergetické a pasivní domy, dvouplášťové a ploché střechy, zemědělské stavby, trámové stropy, vazníkové krovy pod.


Foukaná izolace ClimawoodFoukaná izolace Climawood

Foukaná izolace CLIMAWOOD se skládá z čistých volných dřevěných vláken borového dřeva, fosfátu amonného a kyseliny borité. Ty přísady totiž zajišťují ochranu izolace před různými škůdci a plísněmi. Zároveň je tato izolace ekologická.

Foukaná izolace CLIMAWOOD dokáže perfektně vyplnit duté prostory bez mezer a spár. Její aplikace je velmi rychlá a bez zbytečného nepořádku. Díky tomu, že foukaní izolace CLIMAWOOD dobře akumuluje teplo, zamezuje přehřívání místností v letních měsících. V zimě zase chrání dům před tepelnými úniky. Mezi její přednosti také patří trvalá odolnost vůči slehnutí. Foukaná izolace CLIMAWOOD je ideální volbou pro zateplení a protihlukové opatření vnějších i vnitřních konstrukcí.

Zvukově izolační desky Wolf


Zvukově izolační desky Wolf

Zvukově-izolační desky WOLF zajišťují kvalitní zvukovou a kročejovou izolaci. Jedná se o akustické desky, které vycházejí z fyzikálního zákona, podle kterého může vysokého zvukového útlumu a dobré tepelné akumulace docílit pouze těžká hmota v nepojené formě. Ve speciálně konstruovaném kartonu na principu překližky je integrován pálený křemičitý písek.

Zvukově-izolační desky WOLF jsou velmi dobře biologicky odbouratelné. Jejich konstrukce dokáže pojmout celé frekvenční spektrum zvuku. Aktivní zvuková vlna prochází až sedmi vrstvami kartonu a šesti vrstvami písku. Při přechodu mezi mnoha vrstvami různých materiálů ztrácí zvuková vlna svoji energii a je tímto efektem výborně tlumena. Akustické desky WOLF se instalují přímo na dřevěné nebo betonové podlahy, díky čemuž je tak docíleno vynikajícího útlumu kročejového hluku i nízkofrekvenčního zvuku.

Kontaktní formulář:


Odesláním souhlasíte s: Podmínky ochrany osobních údajů


Působíme po celé Moravě:
Adamov, Blansko‎, Bojkovice‎, Brno‎, Brtnice‎, Brumov-Bylnice‎, Brušperk‎, Břeclav‎, Břidličná‎, Bučovice‎, Bystřice nad Pernštejnem, Bystřice pod Hostýnem, Bzenec‎, Dačice‎, Dolní Kounice, Dubňany‎, Frenštát pod Radhoštěm, Fryšták‎, Hanušovice‎, Hodonín‎, Holešov‎, Hranice, Hrotovice‎, Hrušovany nad Jevišovkou, Hulín‎, Hustopeče‎, Chropyně‎, Ivančice‎, Ivanovice na Hané, Jaroměřice nad Rokytnou, Jemnice‎, Jevíčko‎, Jevišovice‎, Karolinka‎, Kelč‎, Klobouky u Brna, Kojetín‎, Konice‎, Kopřivnice‎, Koryčany‎, Kostelec na Hané‎, Kroměříž‎, Kunovice‎, Kunštát‎, Kuřim‎, Kyjov‎, Lanžhot‎, Letovice‎, Lipník nad Bečvou‎, Litovel‎, Loštice‎, Luhačovice‎, Mikulov‎, Miroslav, Modřice‎, Mohelnice‎, Moravská Třebová, Moravské Budějovice, Moravský Beroun, Moravský Krumlov, Náměšť nad Oslavou, Napajedla‎, Němčice nad Hanou, Nové Město na Moravě, Nový Jičín, Olešnice, Otrokovice‎, Plumlov‎, Podivín‎, Pohořelice, Potštát‎, Přerov, Příbor, Rájec-Jestřebí, Rajhrad‎, Rosice, Rousínov‎, Rožnov pod Radhoštěm‎, Rýmařov‎, Slavičín‎, Slavkov u Brna, Slavonice‎, Slušovice‎, Staré Město, Strážnice, Šlapanice‎, Šternberk‎, Štíty‎, Šumperk‎, Telč‎, Tišnov, Tovačov, Třebíč, Třešť, Uherské Hradiště, Uherský Brod, Uherský Ostroh, Újezd u Brna, Uničov, Úsov, Valašské Klobouky, Valašské Meziříčí, Valtice, Velká Bíteš, Velká Bystřice, Velké Bílovice, Velké Meziříčí, Velké Opatovice, Velé Pavlovice, Veselí nad Moravou, Veverská Bítýška, Vizovice, Vracov, Vsetín, Vyškov, Zábřeh, Zbýšov, Zlín, Znojmo, Zubří, Ždánice, Židlochovice.