Aktuality

Protipožární nástřik PROMASPRAY F250

Datum: 30. 5. 2016

Vážení zákazníci, jako účinný protipožární nástřik vám můžeme doporučit PROMASPRAY F250, který efektivně zvyšuje požární odolnost ocelových konstrukcí, betonových konstrukcínebo trapézových plechů.

Protipožární nátěry Protherm

Datum: 30. 4. 2016

Ochraňte vaši budovu před účinky požáru snadno a efektivně! Protipožární nátěry Protherm zvyšují protipožární odolnost prefabrikovaných ocelových konstrukčních dílců, které se používají ve veřejném nebo průmyslovém sektoru. Své uplatnění nacházejí v interiéru i v exteriéru.

Foukaná izolace se vám oproti deskové izolaci výrazně vyplatí!

Datum: 31. 3. 2016

Vážení zákazníci, hledáte skutečně spolehlivou izolaci pro váš dům? Naše firma provádí zateplování domů foukanou izolací, která má oproti běžné deskové izolaci celou řadu výhod. Zatímco při použití deskové izolace vznikají nežádoucí tepelné mosty a spáry, aplikace foukané izolace probíhá beze spár a skulin. Prostor, který je izolován je tak perfektně chráněný.

Protipožární nátěry průmyslových budov

Datum: 30. 1. 2016

Naše firma zajišťuje kvalitní protipožární nátěry pro průmyslové budovy pomocí mimořádně kvalitních protipožárních nátěrů PROTHERM STEEL a PROTHERM AQUASTEEL. Tyto protipožární nátěry nacházejí své uplatnění v interiéru i v exteriéru a jsou tvořené na bázi polymerů vinylu se specifickými reaktivními látkami.

Protipožární nátěr PROTHERM zvýší odolnost vaší budovy

Datum: 17. 12. 2015

Chtěli byste ochránit konstrukci vaší budovy před požárem? Skvělým tipem je spolehlivý protipožární nátěr PROTHERM, který lze použít jak v interiéru, tak i v exteriéru.

Profesionální služby, se kterými budete maximálně spokojeni

Datum: 24. 11. 2015

Hledáte firmu, která by vám provedla kvalitní zateplení fasády, zrekonstruovala váš interiér anebo položila podlahu? Obraťte se na naši firmu a uvidíte, že budete maximálně spokojeni. Profesionalita našich služeb a spokojenost zákazníka je u nás totiž na prvním místě

12