Aktuality

PROMASPRAY F250 pomůže zvýšit požární odolnost oceli

Datum: 31. 1. 2019

Jak podpořit protipožární odolnost ocelových konstrukcí? Pro zvýšení odolnosti oceli vůči požáru vám můžeme doporučit speciální trvalý nástřik PROMASPRAY F250, který dokáže spolehlivě zvýšit požární odolnost ocelových konstrukcí, betonových konstrukcí nebo trapézových plechů.

Protipožární obklad železobetonových konstrukcí

Datum: 20. 12. 2018

Jak ochránit železobetonové konstrukce před požárem? Protipožární obklad BETA-ROCK je vhodný pro zateplení železobetonových stropů a stěn metodou suché montáže. Dokáže zvýšit požární odolnost konstrukce na REI 120 až na REI 240.

Protipožární obklady dřevěných stropů

Datum: 21. 11. 2018

Speciální obklady z protipožárních desek PROMATECT® dokážou i při své malé tloušťce zajistit vysokou požární odolnost. Navíc lze tuhle požární ochranu kombinovat s tepelnou nebo se zvukovou izolací.

Ochrana ocelových konstrukcí před požárem

Datum: 31. 10. 2018

Hledáte opravdu spolehlivé a účinné řešení jak zajistit ochranu ocelových konstrukcí před požárem? I když jsou ocelové konstrukce odolné vůči ohni, při vysokých teplotách ztrácejí svoji nosnost a ohrožují tak celou stabilitu budovy. Doporučit vám můžeme protipožární obklad ISOVER FireProtect, který dokáže spolehlivě ochránit všechny druhy ocelových konstrukcí.

Protipožární obklady dřevěných trámových stropů a střech

Datum: 25. 9. 2018

Pro ochranu dřevěných trámových stropů a střech jsou vhodným řešením speciální obklady z protipožárních desek PROMATECT. Tyto desky dokážou zajistit vysokou požární odolnost i při své malé tloušťce.

Systém BETA-ROCK - protipožární obklad železobetonových konstrukcí

Datum: 1. 9. 2018

Hledáte způsob jak účinně ochránit železobetonové konstrukce před požárem? Protipožární obklad BETA-ROCK je vhodný pro zateplení železobetonových stropů a stěn metodou suché montáže. Dokáže zvýšit požární odolnost konstrukce na REI 120 až na REI 240.

Požární bezpečnost pro ocelové sloupy a nosníky

Datum: 21. 8. 2018

Pro zajištění bezpečnosti ocelových konstrukcí před účinky požáru jsou skvělým řešením požárně ochranné obklady PROMATECT®. I když je ocel nehořlavá, ztrácí v případě požáru nosnost a potřebnou stabilitu. Kvůli tomu dochází k ohrožení celé stavební konstrukce.

Protipožární obklad ISOVER FireProtect

Datum: 30. 7. 2018

Pro ochranu ocelových konstrukcí je vhodným řešením použití protipožárního obkladu ISOVER FireProtect, který dokáže spolehlivě ochránit všechny druhy ocelových konstrukcí v plné šíři požadavků, které jsou na jejich požární odolnost kladeny projekčními normami

Provádíme revize a kontroly PBZ

Datum: 26. 6. 2018

Během provozování objektu je nutné v nařízených intervalech provádět kontroly provozuschopnosti PBZ. V případě, že hledáte někoho, kdo by vám kontrolu odborně provedl, obraťte se na nás. Naše firma provádí revize a kontroly požárně bezpečnostních zařízení.

Hilti systémy požární ochrany

Datum: 9. 3. 2017

Protipožární systémy a software pomáhají chránit budovy před požárem a zachraňují životy. Navrženo pro snadnou instalaci a inspekci s vysokým počtem schválení.
12