Aktuality

Protipožární obklad železobetonových konstrukcí

Datum: 20. 12. 2018

Jak ochránit železobetonové konstrukce před požárem? Protipožární obklad BETA-ROCK je vhodný pro zateplení železobetonových stropů a stěn metodou suché montáže. Dokáže zvýšit požární odolnost konstrukce na REI 120 až na REI 240.

Protipožární obklady dřevěných stropů

Datum: 21. 11. 2018

Speciální obklady z protipožárních desek PROMATECT® dokážou i při své malé tloušťce zajistit vysokou požární odolnost. Navíc lze tuhle požární ochranu kombinovat s tepelnou nebo se zvukovou izolací.

Ochrana ocelových konstrukcí před požárem

Datum: 31. 10. 2018

Hledáte opravdu spolehlivé a účinné řešení jak zajistit ochranu ocelových konstrukcí před požárem? I když jsou ocelové konstrukce odolné vůči ohni, při vysokých teplotách ztrácejí svoji nosnost a ohrožují tak celou stabilitu budovy. Doporučit vám můžeme protipožární obklad ISOVER FireProtect, který dokáže spolehlivě ochránit všechny druhy ocelových konstrukcí.

Protipožární obklady dřevěných trámových stropů a střech

Datum: 25. 9. 2018

Pro ochranu dřevěných trámových stropů a střech jsou vhodným řešením speciální obklady z protipožárních desek PROMATECT. Tyto desky dokážou zajistit vysokou požární odolnost i při své malé tloušťce.

Systém BETA-ROCK - protipožární obklad železobetonových konstrukcí

Datum: 1. 9. 2018

Hledáte způsob jak účinně ochránit železobetonové konstrukce před požárem? Protipožární obklad BETA-ROCK je vhodný pro zateplení železobetonových stropů a stěn metodou suché montáže. Dokáže zvýšit požární odolnost konstrukce na REI 120 až na REI 240.

Požární bezpečnost pro ocelové sloupy a nosníky

Datum: 21. 8. 2018

Pro zajištění bezpečnosti ocelových konstrukcí před účinky požáru jsou skvělým řešením požárně ochranné obklady PROMATECT®. I když je ocel nehořlavá, ztrácí v případě požáru nosnost a potřebnou stabilitu. Kvůli tomu dochází k ohrožení celé stavební konstrukce.

Protipožární obklad ISOVER FireProtect

Datum: 30. 7. 2018

Pro ochranu ocelových konstrukcí je vhodným řešením použití protipožárního obkladu ISOVER FireProtect, který dokáže spolehlivě ochránit všechny druhy ocelových konstrukcí v plné šíři požadavků, které jsou na jejich požární odolnost kladeny projekčními normami

Provádíme revize a kontroly PBZ

Datum: 26. 6. 2018

Během provozování objektu je nutné v nařízených intervalech provádět kontroly provozuschopnosti PBZ. V případě, že hledáte někoho, kdo by vám kontrolu odborně provedl, obraťte se na nás. Naše firma provádí revize a kontroly požárně bezpečnostních zařízení.

Hilti systémy požární ochrany

Datum: 9. 3. 2017

Protipožární systémy a software pomáhají chránit budovy před požárem a zachraňují životy. Navrženo pro snadnou instalaci a inspekci s vysokým počtem schválení.

Protipožární nástřik PROMASPRAY F250

Datum: 30. 5. 2016

Vážení zákazníci, jako účinný protipožární nástřik vám můžeme doporučit PROMASPRAY F250, který efektivně zvyšuje požární odolnost ocelových konstrukcí, betonových konstrukcínebo trapézových plechů.
12