Aktuality

Protipožární obklady dřevěných trámových stropů a střech

Datum: 25. 9. 2018

Pro ochranu dřevěných trámových stropů a střech jsou vhodným řešením speciální obklady z protipožárních desek PROMATECT. Tyto desky dokážou zajistit vysokou požární odolnost i při své malé tloušťce.

Systém BETA-ROCK - protipožární obklad železobetonových konstrukcí

Datum: 1. 9. 2018

Hledáte způsob jak účinně ochránit železobetonové konstrukce před požárem? Protipožární obklad BETA-ROCK je vhodný pro zateplení železobetonových stropů a stěn metodou suché montáže. Dokáže zvýšit požární odolnost konstrukce na REI 120 až na REI 240.

Požární bezpečnost pro ocelové sloupy a nosníky

Datum: 21. 8. 2018

Pro zajištění bezpečnosti ocelových konstrukcí před účinky požáru jsou skvělým řešením požárně ochranné obklady PROMATECT®. I když je ocel nehořlavá, ztrácí v případě požáru nosnost a potřebnou stabilitu. Kvůli tomu dochází k ohrožení celé stavební konstrukce.

Protipožární obklad ISOVER FireProtect

Datum: 30. 7. 2018

Pro ochranu ocelových konstrukcí je vhodným řešením použití protipožárního obkladu ISOVER FireProtect, který dokáže spolehlivě ochránit všechny druhy ocelových konstrukcí v plné šíři požadavků, které jsou na jejich požární odolnost kladeny projekčními normami

Provádíme revize a kontroly PBZ

Datum: 26. 6. 2018

Během provozování objektu je nutné v nařízených intervalech provádět kontroly provozuschopnosti PBZ. V případě, že hledáte někoho, kdo by vám kontrolu odborně provedl, obraťte se na nás. Naše firma provádí revize a kontroly požárně bezpečnostních zařízení.

Hilti systémy požární ochrany

Datum: 9. 3. 2017

Protipožární systémy a software pomáhají chránit budovy před požárem a zachraňují životy. Navrženo pro snadnou instalaci a inspekci s vysokým počtem schválení.

Protipožární nástřik PROMASPRAY F250

Datum: 30. 5. 2016

Vážení zákazníci, jako účinný protipožární nástřik vám můžeme doporučit PROMASPRAY F250, který efektivně zvyšuje požární odolnost ocelových konstrukcí, betonových konstrukcínebo trapézových plechů.

Protipožární nátěry Protherm

Datum: 30. 4. 2016

Ochraňte vaši budovu před účinky požáru snadno a efektivně! Protipožární nátěry Protherm zvyšují protipožární odolnost prefabrikovaných ocelových konstrukčních dílců, které se používají ve veřejném nebo průmyslovém sektoru. Své uplatnění nacházejí v interiéru i v exteriéru.

Foukaná izolace se vám oproti deskové izolaci výrazně vyplatí!

Datum: 31. 3. 2016

Vážení zákazníci, hledáte skutečně spolehlivou izolaci pro váš dům? Naše firma provádí zateplování domů foukanou izolací, která má oproti běžné deskové izolaci celou řadu výhod. Zatímco při použití deskové izolace vznikají nežádoucí tepelné mosty a spáry, aplikace foukané izolace probíhá beze spár a skulin. Prostor, který je izolován je tak perfektně chráněný.

Protipožární nátěry průmyslových budov

Datum: 30. 1. 2016

Naše firma zajišťuje kvalitní protipožární nátěry pro průmyslové budovy pomocí mimořádně kvalitních protipožárních nátěrů PROTHERM STEEL a PROTHERM AQUASTEEL. Tyto protipožární nátěry nacházejí své uplatnění v interiéru i v exteriéru a jsou tvořené na bázi polymerů vinylu se specifickými reaktivními látkami.
12